aboutus
Üretim hattı

Biz yaklaşık 200 ADET farklı makine türleri var, bunların 1/3 Japonya'dan ithal edilmektedir, 1/3 bunların Almanya'dan, Brother marka, Pfaff markaları gibi ithal edilmektedir.

OEM / ODM

Önde gelen bir one-stop Pet malzemeleri çözüm sağlayıcısı olarak KAPPAPET, müşteriler ve ortakları ile OEM ve ODM vape projelerinin sicil kayıtlarını geliştirmiştir. Benzersiz süreç odaklı ve müşteri odaklı yaklaşımı, ürün planlama, tasarım doğrulama, ürün doğrulama ve yeni ürün tanıtımı (NPI) 'dan seri üretime kadar uzanmaktadır. Ürün tasarımı ve ticarileştirmenin özgünlüğüne ve karmaşıklığına bağlı olarak, KAPPAPET bir ODM projesini yaklaşık 1-2 ay arasında tamamlayabilirken, OEM projeleri 10 gün arasında herhangi bir zamanda olabilir.


Bu tek noktadan yaklaşım, KAPPAPET'i diğerlerinden ayırır:

Özelleştirilmiş köpek veya kedi Ürün talebi alındı ​​- Konsept fizibilite değerlendirmesi - Mühendislik - Prototipleme - Alet - Deneme üretimi - Seri üretim - Teslimat

OEM / ODM ortağı olarak KAPPAPET'i aramanın avantajları nelerdir ?

  • KAPPAPET, köpek veya kedi ürün görünümü veya tasarım, malzeme ve işçiliğe göre özelleştirilmiş tasarım ve üretim kapasitesine sahiptir.
  • KAPPAPET, ürün konseptinin, malzeme tedarikinin, testin, imalatın, kalite kontrolün, ambalajın ve seri üretimin entegre bir OEM ve ODM yaşam döngüsünü mümkün kıldığından, müşteriler uçtan uca maliyet verimliliği ve kalite güvencesinden yararlanabilir.
  • Aylık 100.000 adet üretim yapan sektör lideri bir üretici tarafından desteklenen KAPPAPET, maliyet avantajları ve üst düzey kalite kontrol prosedürleri ile sektörde kendini ayrı tutmaktadır.
  • Tam satış desteği, duyarlı ve kişiselleştirilmiş ürün teklifleri, konsept değerlendirme, proje yönetimi ve satış sonrası desteği içerir.

OEM / ODM Sipariş Süreci:

I. OEM / ODM vizyonunuzu satış temsilcilerimizden biriyle görüştüğümüzde, tüm ihtiyaç ve taleplerinizin yerine getirileceğini doğrulayacaktır.

II. Uzman satış ekibimiz mükemmel görüntünüzü yaratma sürecinde size yol göstermeye hazır. Kasıtlı ürün özelliklerinden modifikasyonlara ve özel ambalajlara kadar KAPPAPET size her adımda yardımcı olacaktır.

III. Vizyonunuzu özel satış temsilcimizle görüştükten sonra en kısa sürede size bir tahmin / teklif gönderilecektir.

IV. Tüm ayrıntılar onaylandıktan sonra, satış temsilciniz ürün vizyonunuzu gerçekleştirmek için son zaman çizelgesini tartışacaktır.

V. Çizim ve etiketleme alındığında, tatmin edici son ürünün doğrulanması için premium numuneler üretilecek ve teslim edilecektir.

VI. Tüm numuneler onaylandıktan sonra KAPPAPET üretim aşamasına geçecek ve nihai ürünü en kısa zamanda göreceksiniz.

Ar-Ge

KAPPAPET Ar-Ge ekibi her yıl müşterilerimize birçok yeni Cat & Dog yeni ürün ve şovu tasarlayacak ve piyasaya sunacaktır.

Özel tasarım ve fikirler için kendi patentlerimiz var.

İletişim bilgileri